Kučera Alois (Litovel 1905 - 1962 Olomouc)
Na návsi, signováno a datováno vpravo dole A. Kučera 45, olej/plátno, 50 x 100 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |